« Wróć

NAGRANIA W NAGRODĘ...

3 lipca, a więc już w wakacje, Studio Muzyczne w Grabowcu odwiedziły uczennice i absolwent Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1 w Zamościu. Troje młodych, zdolnych ludzi, którzy w nagrodę za fantastyczną pracę wokalną i aktorską na arenie lokalnej, ogólnopolskiej a także międzynarodowej otrzymali od swojej nauczycielki prowadzącej możliwość nagrania kilku piosenek w profesjonalnym studiu.

Zuzanna Gałan - wielokrotna laureatka konkursów wokalnych ogólnopolskich oraz finalistka konkursów międzynarodowych. Dwukrotnie zagrała główne role w musicalach (Gerda w Królowej Śniegu - 2016 oraz Bella w Pięknej i Bestii - 2019).

Martyna Wnuk - finalistka konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Również dwukrotnie wystąpiła w musicalach (Śnieżynka w Królowej Śniegu - 2016 oraz Pani Imbryk w Pięknej i Bestii - 2019).

Franciszek Barnowski - laureat ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych. W musicalu, jak jego koleżanki, wystąpił dwa razy (Wiatr w Królowej Śniegu - 2016 oraz Bestia w Pięknej i Bestii - 2019 ).

Franek czekał na realizację swojej nagrody aż rok, czego efektem jest to, że nagrał trzy w pełni autorskie piosenki. Cała trójka pilnie pracuje pod kierunkiem Katarzyny Bedy


POSŁUCHAJ

MARTYNA WNUK - Elvis Presley - Can't Help Falling In Love

ZUZANNA GAŁAN - Miłość

FRANCISZEK BARNOWSKI - Zmierzch


OBEJRZYJ
 GALERIA

Liczba wyświetleń galerii: 734

Dodany 09.08.2019