POPOŁUDNIE Z MUZYKĄ - SEEKING DREAMS

W związku z tym, że znoszone zostają obostrzenia sanitarne dotyczące bezpieczeństwa podczas imprez plenerowych, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę wakacyjną. Zapraszamy na koncerty muzyczne i kino plenerowe. W niedzielę, 26 lipca mieliśmy możliwość uczestniczyć w pierwszym spotkaniu z cyklu „Popołudnie z muzyką”-koncertował znany nam zespół SEEKING DREAMS, który debiutował na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w 2012 roku.

Przez 8 lat, zmienił się nieco skład grupy, ale z pewnością wrażliwość na ludzkie sprawy i zmieniającą się wokół rzeczywistość pozostała ta sama. Chłopcy wydorośleli, muzyka i teksty stały się bardziej dojrzałe, odpowiedzialne. Warto tutaj zaznaczyć, że zespół gra autorskie utwory. W niedzielnym repertuarze znalazły się piosenki, z którymi Panowie rozpoczynali swoją muzyczną przygodę, jak i gorące nowości. Miło nam było, towarzyszyć Wam na muzycznej drodze rozwoju. Trzymajcie tak dalej.

A już w najbliższy piątek, 31 lipca, zapraszamy do naszego plenerowego kina, na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury o godz. 21.00 na film „Zenek”.

Natomiast następny koncert odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia o godz. 17.30.

Katarzyna Kasprowicz-Motowidło
zdjęcia z powietrza: Kamil Pietnowski